Půjčovna elektrokol a elektroskútrů 2017

Přidáno

ve Spolkovém domě půjčujeme elektrokola a elektroskůtry: Slavonice – ceník 2017 ELEKTROKOLO             vratná záloha                    cena                 10% sleva E.ON 1 den (8 hodin)                   2 000 … Více »

Morcec hadry …

Přidáno

Vaše hadry na náš stav! Zahájili jsme, jako zimní přidruženou činnost, výrobu ručně tkaných hadrových koberců! Dovezte, pošlete vlastní textil, který my zpracujeme. Koberce 70 cm široké, 120 cm dlouhé, nebo sešité do delších běhounů. Cena zpracování dodaného textilu 220,- … Více »

Půjčujeme elektrokola a elektroskútry!

Přidáno

Od začátku června nabízíme v loňském roce osvědčenou a žádanou službu – PŮJČOVNU ELEKTROkol a ELEKTROskútrů. Přijďte si vyzkoušet testovací jízdu za Spolkovým domem u potoka a už nebudete chtít sesednout! Půjčujeme na celý den – 8 hodin, na celý den – … Více »

Oblíbené místní besedy – převážně cestovatelské

Přidáno

Začátkem roku 2016 se, alespoň do jara, vrátily do programu Spolkového domu besedy. Řada našich sousedů se občas různě toulá světem a pak o tom rádi vyprávějí druhým. Samozřejmě s množstvím fotografií i artefaktů z cest. Součástí programu besed jsou … Více »

Výroční zpráva za rok 2014

Přidáno

Zveřejňujeme podrobný přehled služeb, programů a dalších akcí roku 2014. Děkujeme všem, kteří spolupracují, pomáhají, jsou našimi zákazníky a hosty. Součástí Výroční zprávy – v příloze je dle zákona zpráva auditora a  ekonomické údaje. Kdyby se někomu, po přečtení naší zprávy, se … Více »

Kniha o domě a lidech …

Přidáno

V sobotu 9. května byla slavnostně pokřtěna kniha SPOLKOVÝ DŮM SLAVONICE. Na 100 stranách sestavovatelka knihy Mahulena Svobodová představuje vzpomínky slavonických rodáků, výpovědi současných aktérů přeměny domu, projekty, plány přestavby, technické informace, fotografie. Kniha je stejně jako samotný dům česko … Více »